Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz zapytać o dostępność terminów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez e-mail lub formularz kontaktowy!

Kontaktując się z nami w jeden z powyższych sposobów zapewniamy, że Twoje dane pozostaną bezpieczne.

Administratorem danych osobowych jest Mariusz Markiewicz ul. Bosmańska 2, 76-212 Rowy.

Mariusz Markiewicz używa Twoich danych wyłącznie do celów księgowych i działań prowadzących do wywiązania się z umowy najmu. Dane osobowe przechowywane na serwerze nie będą udostępnianie osobom trzecim, ani wykorzystywane przez Błażeja Markiewicza do innych celów niż wskazane powyżej z wyjątkiem sytuacji, gdy ich udostępnienie następuje w wykonaniu obowiązku przewidzianego przepisami prawa.

Informujemy Cię także o Twoich prawach wynikających z nowych przepisów.

Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. W celu skorzystania z jednego z powyższych uprawnień należy skontaktować się z Administratorem ze wskazaniem żądanego działania ze strony Administratora.

Jednocześnie informujemy, że Twoje wszystkie udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o przysługujących prawach lub w razie jakichkolwiek pytań lub żądań usunięcia danych proszę pisać na adres e-mailowy fala@falarowy.pl ze wskazaniem oczekiwanego działania ze strony administratora.

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu*

Treść wiadomości*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.*

* - pola wymagane

Apartamenty Fala

ul. Bosmańska 2, 76-212 Rowy

Sprawdź jak do nas dojechać

609 020 109

fala@falarowy.pl

Warunki rezerwacji

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku na rachunek bankowy. Na opłatę oczekujemy przez 3 dni. Pozostałą kwotę regulujemy w dniu przyjazdu.

W opisie przelewu prosimy o informacje:

  • imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji,
  • numer telefonu kontaktowego
  • termin pobytu,
  • dodanie w tytule przelewu dopisku ROWY.

Brak przedpłaty oznacza rezygnację.

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy:

Alicja Markiewicz

Numer rachunku:

32 1500 1692 1016 9014 3951 0000

z dopiskiem: ROWY